Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Istotna zmiana w zarządzie PGNiG Obrót Detaliczny

Autor: WNP.PL (PSZ)
02-03-2016 13:47
Istotna zmiana w zarządzie PGNiG Obrót Detaliczny

Tomasz Bukowski

Fot. mat. pras. PGNiG Obrót Detaliczny

Uchwałą Nadzwyczajnego Zgromadzenia Wspólników, z zarządu spółki PGNiG Obrót Detaliczny odwołany został dotychczasowy prezes Tomasz Bukowski.

Uchwała została podjęta 1 marca br.
Tomasz Bukowski sprawował funkcję prezesa zarządu PGNiG Obrót Detaliczny od 31.10.2013 r. kierując m.in. pracami związanymi z opracowaniem koncepcji biznesowej funkcjonowania Spółki.

Jest absolwentem Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Uzyskał też tytuł Executive Master of Business Administration na Nottingham Trent University, realizowany w Wielkopolskiej Szkole Biznesu w Poznaniu.

Karierę zawodową rozpoczął w roku 1996 – przez kilka lat zarządzał pionem sprzedaży w firmie z branży surowcowej, następnie prowadził prywatną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa biznesowego.

Od blisko 11 lat związany zawodowo z branżą gazowniczą w PGNiG SA. W latach 2003 - 2006 kierował Działem Rozliczania Odbiorców w Wielkopolskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o., Oddziale Obrotu Gazem w Poznaniu. Uczestniczył m.in. w pracach związanych z rozdzieleniem obrotu od dystrybucji. W 2007 r. został Prezesem Zarządu Wielkopolskiej Spółki Obrotu Gazem Sp. z o.o. gdzie odpowiadał m.in. za nadzór nad strategią spółki oraz przygotowanie Spółki do procesu inkorporacji do struktur Centrali PGNiG. Jednocześnie pełnił funkcję Dyrektora Gazowni Poznańskiej w Oddziale Handlowym PGNIG SA. W latach 2008 - 2013 obejmował stanowisko Dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Handlowego z siedzibą w Poznaniu. Był odpowiedzialny za realizację celów oddziału, koordynował procesy zachodzące w podległych oddziałowi jednostkach.

W połowie lipca 2013 r. został powołany na stanowisko dyrektora Departamentu Handlu w centrali spółki gdzie m.in. nadzorował pracę oddziałów handlowych oraz kreował strategię sprzedaży w PGNiG SA.

NA GIEŁDZIE
SUBSKRYBUJ WNP.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu wnp.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Wnp.pl: polub nas na Facebooku


Wnp.pl: dołącz do nas na Google+


43 570 ofert w bazie

POLECANE OFERTY

1 048 524 ofert w bazie

POLECANE OFERTY

5 763 ofert w bazie

2 782 331 ofert w bazie


397 664 ofert w bazie

GORĄCE KOMUNIKATY

Wyszukiwanie zaawansowane
  • parking
  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • usługi
  • rekreacja
  • restauracja
467 ofert w bazie

PARTNER

  • partner serwisu

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP