PARTNER PORTALU partner portalu wnp.pl
Menu

wnp.pl - portal gospodarczy

Szukaj

Zmiany w zarządzie PGNiG Obrót Detaliczny

Autor: WNP.PL (Dariusz Malinowski)
21-01-2016 16:02
Zmiany w zarządzie PGNiG Obrót Detaliczny
Fot. PTWP (Andrzej Wawok)

Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników PGNiG Obrót Detaliczny dokonało zmian w zarządzie spółki, odwołując Piotra Sujeckiego ze stanowiska wiceprezesa zarządu ds. ekonomiczno-finansowych oraz Wojciecha Muszyńskiego ze stanowiska wiceprezesa zarządu ds. sprzedaży i marketingu.

Zarząd będzie sprawował swoje funkcje nadal w składzie trzyosobowym. Do składu zarządu, którego prezesem pozostaje Tomasz Bukowski, zostali powołani Tadeusz Kuczborski oraz Henryk Mucha.
Tomasz Bukowski – d 31.10.2013 r. objął stanowisko Prezesa Zarządu PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o. kierując m.in. pracami związanymi z opracowaniem koncepcji biznesowej funkcjonowania Spółki.

Absolwent Wydziału Zarządzania Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Uzyskał też tytuł Executive Master of Business Administration na Nottingham Trent University, realizowany w Wielkopolskiej Szkole Biznesu w Poznaniu.

Menedżer z wieloletnim doświadczeniem. Brał udział w złożonych procesach przekształceniowych i restrukturyzacyjnych przedsiębiorstw.

Karierę zawodową rozpoczął w roku 1996 – przez kilka lat zarządzał pionem sprzedaży w firmie z branży surowcowej, następnie prowadził prywatną działalność gospodarczą w zakresie doradztwa biznesowego.

Od blisko 13 lat związany zawodowo z branżą gazowniczą w PGNiG SA. W latach 2003 - 2006 kierował Działem Rozliczania Odbiorców w Wielkopolskiej Spółce Gazownictwa Sp. z o.o. Uczestniczył m.in. w pracach związanych z rozdzieleniem obrotu od dystrybucji. W 2007 r. został Prezesem Zarządu Wielkopolskiej Spółki Obrotu Gazem Sp. z o.o. gdzie odpowiadał m.in. za nadzór nad strategią Spółki oraz przygotowanie Spółki do procesu inkorporacji do struktur Centrali PGNiG. Jednocześnie pełnił funkcję Dyrektora Gazowni Poznańskiej w Oddziale Handlowym PGNIG SA. W latach 2008 - 2013 obejmował stanowisko Dyrektora Wielkopolskiego Oddziału Handlowego z siedzibą w Poznaniu. Był odpowiedzialny za realizację celów Oddziału, koordynował procesy zachodzące w podległych Oddziałowi jednostkach.

W połowie lipca 2013 r. został powołany na stanowisko Dyrektora Departamentu Handlu w Centrali Spółki gdzie m.in. nadzorował pracę Oddziałów Handlowych oraz kreował strategię sprzedaży w PGNiG SA.

Tadeusz Kuczborski – absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - mgr ekonomii. Ukończył IESE Program dla Wyższej Kadry Menedżerskiej.

Do lipca 2015 roku Dyrektor Biura Nadzoru Właścicielskiego i Restrukturyzacji, Polimex-Mostostal SA. W latach 2013-2014 członek zarządu d/s finansowych, PGNiG Sales&Trading GmbH.

KOMENTARZE (11)
SUBSKRYBUJ WNP.PL

NEWSLETTER

Najważniejsze informacje portalu wnp.pl prosto do Twojej skrzynki pocztowej

Wnp.pl: polub nas na Facebooku


Wnp.pl: dołącz do nas na Google+


53 745 ofert w bazie

POLECANE OFERTY

1 048 524 ofert w bazie

POLECANE OFERTY

5 763 ofert w bazie

2 782 331 ofert w bazie


397 664 ofert w bazie

GORĄCE KOMUNIKATY

Wyszukiwanie zaawansowane
  • parking
  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • usługi
  • rekreacja
  • restauracja
467 ofert w bazie

PARTNER

  • partner serwisu

POLECAMY W SERWISACH GRUPY PTWP